Şartlar

Politika Hüküm ve Koşulları
Gizlilik Bildirimi

Sarıgerme Tour, hem sipariş sürecinde hem de müşterilerin aşağıdaki web sitelerinde gezinirken müşterileri hakkında bilgi toplar:

http://www.sarigermetour.com.tr

Sipariş süreci sırasında müşterilerin isimleri, fiziksel adresleri, e-posta adresleri ve ödeme bilgileri gibi bilgileri özel olarak kabul edilir ve SARIGERME TOUR Co., Ltd. bu kişisel bilgileri üçüncü taraflara satmaz.

Bu bilgiler siparişinizi işlemek ve zamanında size teslim etmek için kullanılacaktır. Ek olarak, SARIGERME TOUR Co., Ltd., mevcut müşterilere mağazadaki özel ürünler ve diğer önemli etkinliklerle ilgili olarak iletişim kurma hakkını saklı tutar.

Opt-Out Sağlanan

SARIGERME TOUR Co., Ltd, mevcut müşterilere "devre dışı bırakma" ya da SARIGERME TOUR Co., Ltd'den gelecek postalardan çıkarılmayı seçme fırsatı sunacaktır. . Devre dışı bırakma bilgileri, önceki müşterilere gönderilen kişisel olmayan veya zorunlu olmayan mesajlarla birlikte dahil edilecektir. Ayrıca, gelecekteki postaların belirli türlerinden kaldırılmasını isteyen bir e-posta göndererek info@sarigermetour.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.Kişisel veya temel mesaj, doğrudan müşterinin siparişiyle ilgili olan bir mesajdır.

Kişisel Olmayan Bilgiler

SARIGERME TOUR Co., Ltd aynı zamanda web günlükleri, web işaretçileri ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları aracılığıyla site kullanım şablonlarındaki istatistikleri düzenli olarak toplar. Bu istatistikler herhangi bir kişiye ait değildir. Bunun yerine, web sitesi özelliklerinin ve içeriğinin etkinliğini değerlendirmek için dahili olarak kullanılırlar. Bazı gerçek zamanlı bilgiler, bir müşteriye o müşterinin gözlenen tercihlerine dayalı olarak otomatik olarak bir ürün önermek için kullanılır.

Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları

SARIGERME TOUR Co., Ltd, siparişinizle sağladığınız bilgileri siparişinize ilişkin hizmetleri veren üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabilir. Bu üçüncü taraf hizmet sağlayıcılara örnek olarak bir kredi kartı işlem şirketi ve bir Tur Operatörü dahildir. Kişisel bilgileriniz, üçüncü taraflarca bu hizmetleri siparişinizle ilgili olarak sağlamaktan başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

Bilgilerinizin Yasal Açıklanması

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi yasaların gerektirdiği şekilde açıklama hakkımızı saklı tutarız ve ifşanın bizim haklarımızı korumak ve / veya Web sitemizde sunulan bir adli işlem, mahkeme kararı veya yasal sürece uymak için gerekli olduğunu düşünüyoruz.

Yarışmalar ve Çizimler

SARIGERME TOUR Co., Ltd, zaman zaman yarışmalara veya çizimlere sponsor olabilir veya ev sahipliği yapabilir. Bazı yarışmalar bir üçüncü taraf sponsoru ile birlikte sunulabilir ve üçüncü taraf sponsorunun katılıp katılmadığına ve üçüncü şahısların tanıtım iletişimleri göndermek için kullanıcının bilgisinin alıp almayacağı konusunda yarışma sırasında web sitesi kullanıcıları bilgilendirilir. Web sitesi kullanıcısı, o yarışmaya katılıp katılmayacağını, o yarışmaya ilişkin şartlara ve koşullara bağlı olarak o tarihte girip girmeyeceğini seçebilir.

İşlem Güvenliği

Tüm işlemler Güvenli Sunucumuz aracılığıyla gerçekleşir. Bu, bilgisayarınızdan sunucularımıza gönderilen bilgileri güvenli hale getirmek için şifreleme kullandığımız anlamına gelir. Ek olarak, kişisel bilgileriniz için ikinci bir güvenlik katmanı sağlamak için veritabanlarımızda kredi kartı numaraları ve diğer hassas bilgiler şifrelenir.

Bilgilerinizi Güncelleme

Herhangi bir bilgiyi SARIGERME TOUR Co., Ltd ile güncellemeniz gerekirse, info@sarigermetour.com adresinden SARIGERME TOUR Co., Ltd adresinden bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Yeniden sipariş verirken bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyorsa, ödeme adresinizde ödeme bilgileriniz, gönderim ve adres adreslerinizde değişiklik yapma şansınız olacak.

Bilgilerinizin mahremiyeti hakkında başka sorularınız varsa, lütfen SARIGERME TOUR Co., Ltd & ile info@sarigermetour.com adresinden iletişime geçin.

sarigermetour.com tarafından düzenlenmiştir:

SARIGERME TUR Co, Ltd
    
Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu gizlilik bildirimine, ana sayfaya ve uygun gördüğümüz diğer yerlere göndeririz. Böylece, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi durumlarda Herhangi bir şekilde açıklarız. Bu gizlilik bildirimini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sıkça inceleyin. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, sizi e-postayla veya ana sayfamızdaki bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz.

şartlar ve koşullar
Rezervasyonu yapamayız, rezervasyonu yapılan geziler iade edilmez. Çoğunlukla hava koşullarına bağlı olarak (Yamaç Paraşütüve Tekne Turları gibi) geziler sunduğumuzdan, geziyi yapamazsak, sizi başka bir gün veya saat için planlama hakkımız saklıdır. Herhangi bir gezi  iptal etmeye karar verirseniz kesinlikle geri ödeme yapılmaz. Teknik veya hava ile ilgili nedenlerden dolayı, gezi hakkını veremeyiz;
- gezi tarihini ve / veya saatini değiştirmek
- başka birinin sizin adınıza gezi yapmasına izin verin
- tam bir geri ödeme